Arek Markowicz - Biznesowa Fotografia Wizerunkowa

Podaruj Voucher na Sesję Wizerunkową

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Szukasz niezwykłego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby lub partnera biznesowego? Prezent w postaci Sesji Wizerunkowej jest podarunkiem wyjątkowym i eksponującym indywidualizm obdarowanej osoby.

Voucher na profesjonalną sesję biznesową

Podaruj Voucher na Biznesową Sesję Wizerunkową

ważny przez 12 miesięcy

Napisz o swoich oczekiwaniach, żeby uzyskać ofertę Sesji Wizerunkowej dopasowanej do Twoich wymagań i zamów voucher - dla partnera biznesowego, bliskiej osoby lub dla samego siebie. Otrzymasz imienny Voucher, który możesz przekazać obdarowanej osobie. Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy. W tym czasie obdarowana osoba może zarezerwować u nas dogodny dla siebie termin realizacji sesji zdjęciowej, a my zajmiemy się resztą.

Sesja Wizerunkowa obejmuje:

- wybrane zdjęcia w wysokiej jakości oraz w rozdzielczości odpowiedniej do wykorzystania online
- staranny retusz i postprodukcję wszystkich przekazanych fotografii
- wybór różnorodnych kadrów
- profesjonalny makijaż dla kobiety lub zmatowienie dla mężczyzny
- gotowe do wyboru miniaturki zdjęć w ciągu 5 dni
- wybrane przez właściciela Vouchera zdjęcia gotowe po retuszu w ciągu 14 dni
- wybór jednego priorytetowego zdjęcia (gotowe po retuszu w ciągu 1 dnia)
- licencja niewyłączna na wykorzystywanie wybranych zdjęć bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na dowolnych polach eksploatacji


Napisz, żeby otrzymać ofertę Vouchera:

kontakt@ArekMarkowicz.pl


Wyróżnij się profesjonalnym wizerunkiem i zbuduj siłę własnej marki.

Get powerful images to help your business succeed.

Doświadczony fotograf wizerunkowy we współpracy z profesjonalną wiazażystką i stylistką tworzą wyjątkową ofertę kreacji Twojego wizerunku. Oferujemy nową jakość Fotografii Wizerunkowej. Nasza oferta stylowych i estetycznych zdjęć najwyższej jakości jest skierowana właśnie do Ciebie.

Marka to efekt komunikacji z innymi ludźmi, budowanie dobrej opinii i reputacji. Wybierz bezkompromisową jakość Sesji Wizerunkowej i komunikuj się za pośrednictwem zdjęć na najwyższym poziomie.

Czym jest dla mnie Fotografia Wizerunkowa?

To umiejętność uchwycenia wartości marki osobistej i wyrażenia jej w stylowych i dynamicznych fotografiach o nowoczesnej estetyce. To staranna, wyważona, naturalna postprodukcja i retusz zdjęć. To Twój wiarygodny wizerunek biznesowy. Perfekcyjne zdjęcie biznesowe jest warte więcej niż tysiąc słów!

Voucher na profesjonalną sesję biznesowąWybrane rekomendacje

Moim celem jest pomóc ludziom sukcesu zaprezentować ich wizerunek za pomocą wyjątkowych i stylowych fotografii o nowoczesnej estetyce. Jestem szczęśliwy, kiedy synergia naszego wspólnego zaangażowania pozwala na stworzenie takich fotografii podczas Sesji Wizerunkowych.

Uwielbiam poznawać takich ludzi. Pedantyczny profesjonalista oraz człowiek z pasją, czarodziej, artysta i wirtuoz fotografii wizerunkowej. Czuje się, że to właściwy człowiek we właściwym miejscu i że robi to z przyjemnością. Przez zupełny przypadek trafiłem na jego zdjęcia i zapytałem, czy miałby pomysł na sesję wizerunkową dla prawnika. Od samego początku w tej współpracy była chemia, mnóstwo ciekawych podpowiedzi, pomysłów, wszystko niezwykle sprawnie nam szło. Sesja była konkluzją i potwierdzeniem wszystkiego, co napisałem powyżej. Sama sesja zdjęciowa była przygodą, interesującym doświadczeniem. Mój brak doświadczenia i pewna nieśmiałość w pozowaniu przed obiektywem zupełnie nie miały znaczenia. Precyzyjne i zrozumiałe wytyczne, sugestie sprawiały, że powstawały kolejne świetne zdjęcia. Cała realizacja była niezwykle sprawna. Tuż po sesji miałem gotowe, obrobione zdjęcia. Polecam z całego serca!

Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy


Pan Arek nie tylko jest mistrzem w fotografii wizerunkowej, lecz również wspaniałą osobą, z która współpraca jest przyjemnością. Dziękuję Panie Arku za wspaniałe fotografie, serdeczność i profesjonalizm w każdym aspekcie Pana pracy.

Dr Edyta Monika Hunter, Managing Director of Simple Cognition LTD, London


Współpracę z panem Arkiem polecam przede wszystkim tym, którzy nie czują się dobrze przed obiektywem, a z racji wykonywanych obowiązków potrzebują profesjonalnego wizerunku. Okazuje się, że można czuć się naturalnie i komfortowo będąc jednocześnie fotografowanym. Miłe zaskoczenie.

Sesja wizerunkowa to nie tylko nie zmarnowany czas, to czas zdecydowanie dobrze zainwestowany, a przy tym sympatycznie spędzony. Jestem bardziej niż zadowolony z efektów współpracy z panem Arkiem.

Marek Rytlewski, Dyrektor Spółki TRANSPROJEKT GDAŃSKI SP. Z O.O.


Specjalne podziękowania dla Arka Markowicza, który zrobił sesję zdjęciową do promocji książki (Głaskologia). Pracując z Arkiem, przypomniałem sobie, że kiedyś każdy artysta musiał umieć improwizować, a Arek jest prawdziwym MacGyverem studia. To była wielka przyjemność pracować z Tobą! Wielki profesjonalizm!

Miłosz Brzeziński, trener biznesowy i autor książek


Poprosiliśmy Arka o ofertę na wykonanie sesji biznesowej i... od wysłania e-maila wszystko co się potem wydarzyło było: uprzejme, szybkie, wciągające, a nade wszystko bardzo profesjonalne. Sesja była interesującym i wymagającym wydarzeniem samym w sobie, ale dzięki zaopiekowaniu i zarządzeniu przez Arka przebiegiem całego procesu zmierzającym do satysfakcjonującego końca w postaci zestawu zdjęć, które na pewno przydadzą się nam w wielu sytuacjach. Szczególnie doceniam bardzo dobry kontakt, znakomitą atmosferę oraz nienachalną inicjatywę. Serdecznie polecam usługi Arka Markowicza.

Kamil Ciukszo, CEO & Co-Founder at Alterdata


Bardzo dziękuję za przepiękne zdjęcia. Super organizacja sesji, świetne podejście do klienta. Nawet kamień w Pana obiektywie by ożył i miał w sobie pasje do życia.

Katarzyna Łukasiewicz, Radca PrawnyChcesz obejrzeć więcej zdjęć z Sesji Wizerunkowych?

Zapraszam do mojego Portfolio!


Voucher na profesjonalną sesję biznesową
Powrót na górę strony