Arek Markowicz - Biznesowa Fotografia Wizerunkowa

Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe polityka.

Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, lekarz, chirurg, polityk, profesor nauk medycznych.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Zdjęcia sesyjne do kampanii wyborczej polityków. Zaproś mnie do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa.

Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe polityka.

Andrzej Duda, Rzeczypospolitej Polskiej, prawnik, polityk.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Zdjęcia sesyjne do kampanii wyborczej polityków. Zaproś mnie do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa.

Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska

Oferta zdjęć wizerunkowych Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska - największej ze spółek-córek brytyjskiej grupy International Personal Finance. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobyła w firmie Ernst & Young Audit Sp. z o.o., z którą była związana przez ponad 8 lat, a także w angielskiej firmie Greig Middleton zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi.

Umiejętność uchwycenia wartości marki i wyrażenia jej w stylowych i dynamicznych fotografiach o nowoczesnej estetyce. Staranna, wyważona, naturalna postprodukcja i retusz zdjęć. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia.
Kreuję Twój wiarygodny wizerunek biznesowy.

Catarina Rivotti, Director of Internal Audit w Bosch

Sesja biznesowa w centrum Warszawy

Catarina Rivotti, Director of Internal Audit w Bosch.

Wybierasz się na spotkanie biznesowe do Warszawy? Zarezerwuj czas na Sesję Wizerunkową. Napisz do mnie, by otrzymać ofertę i uzgodnić szczegóły sesji.
Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wiarygodny wizerunek.

Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej

Borys Budka, przewodniczący Koalicji Obywatelskiej. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe polityka.

Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej oraz Koalicji Obywatelskiej, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Wyższej Szkole Bankowej. Wcześniej Minister Sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Zdjęcia sesyjne do kampanii wyborczej polityków. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa.

Dorota Beksińska, Dyrektor Zarządzający w Sygnity

Dorota Beksińska, Dyrektor Zarządzający w Sygnity. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe wwa.
Dorota Beksińska, Dyrektor Zarządzający w Sygnity. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe wwa.

Dorota Beksińska, w Sygnity pełni funkcję Dyrektor Zarządzającego Sektora w Sektorze Public. Sygnity jest jednym z liderów rynku rozwiązań dla sektora publicznego, a także w dziedzinie usług i rozwiązań informatycznych dla sektora finansowego, utilities oraz przedsiębiorstw sektora przemysłowego i paliw.

Wspólnie z Tobą kreuję Twój Profesjonalny Wierunek o potężnym przekazie. Wykonuję zdjęcia biznesowe w Warszawie. Zaproś mnie do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Biznesowa.

Izabela Łebko-Mazur, adwokat w Mazur i Wspólnicy

Izabela Łebko-Mazur, adwokat w Mazur i Wspólnicy, sesja biznesowa dla prawnika.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Izabela Łebko-Mazur, adwokat w Mazur i Wspólnicy. Doświadczona adwokat, aktualnie prowadząca odrębną praktykę adwokacką w zakresie rozwodów, a także postępowań karnych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2003) oraz aplikację sędziowską (2010). Od 2012 Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek. Zapytaj o oferę Sesji Wizerunkowej.

Adrian Zandberg, współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem

Oferta fotografii biznesowej Gdańsk.
Adrian Zandberg, współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem. Oferta fotografii biznesowej Warszawa.

Adrian Zandberg, współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem. Poseł, historyk, doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki.

Kreuję profesjonalny wizerunek polityków dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustającemu doskonaleniu umiejętności. Fotografia wizerunkowa Warszawa. Wizerunek liderów politycznych. Zaproś mnie do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku.

Marek Rytlewski, Dyrektor Spółki Transprojekt Gdański

Oferta fotografii biznesowej Gdańsk.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Marek Rytlewski, Dyrektor Spółki Transprojekt Gdański - wiodącej na polskim rynku firmy projektowo - konsultingowej świadczącej usługi dla sektora publicznego i prywatnego w branżach: Drogi i Mosty; Koleje i Tramwaje; Architektura; Energetyka i Teletechnika; Ochrona Środowiska i Zieleń; Geotechnika; Analizy Ekonomiczne, Studia Wykonalności.

Kreujemy Twój profesjonalny wizerunek dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustającemu doskonaleniu umiejętności. Oferujemy usługę na najwyższym poziomie. Fotografia wizerunkowa Gdańsk. Wizerunek liderów biznesu kształtuje wizerunek całej firmy. To przez pryzmat ich zdjęć postrzegamy markę. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i unikalne zdjęcia. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku.

Bartłomiej Nakwaski, prezes Bizol Polska S.A.

Kreowanie indywidualnego wizerunku.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Bartłomiej Nakwaski, prezes Bizol Polska. Bizol to niemiecki producent nowoczesnych i niezawodnych olejów silnikowych, dodatków i kosmetyków samochodowych. Innowacyjne oleje silnikowe Bizol spełniają najwyższe wymagania i kryteria niemieckiego przemysłu samochodowego. Marka Bizol to niezmiennie wysoka jakość niemieckiej produkcji olejów silnikowych, obecna w sześciu głównych segmentach rynku motoryzacyjnego: samochody osobowe, autobusy i ciężarówki, motocykle, łodzie, sprzęt rolniczy oraz aplikacje przemysłowe. Polska jest 75 krajem świata, w którym jest obecna marka BIZOL.

Budowanie siły własnej marki w biznesie dzięki profesjonalnym zdjęciom wizerunkowym. Pracuj z pasją i buduj swój wizerunek sukcesu.

Roman Giertych, prawnik

Roman Giertych, prawnik. Sesja zdjęciowa na okładkę magazynu Newsweek.

Roman Giertych, prawnik. Wcześniej Wicepremier i Minister Edukacji Narodowej.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Sesja okładkowa dla magazynu Newsweek. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa.

Aleksander Kwaśniewski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Aleksander Kwaśniewski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.
Aleksander Kwaśniewski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej oraz Jolanta Kwaśniewska,  Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej.

Aleksander Kwaśniewski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005. Założyciel Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacji Amicus Europae. Współtworzył projekt i uczestniczył w kampanii referendalnej na rzecz przyjęcia Konstytucji III Rzeczypospolitej Polskiej. Brał aktywny udział w działaniach na rzecz członkostwa Polski w NATO. Zwolennik przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Inicjator i aktywny uczestnik kampanii proeuropejskiej poprzedzającej ogólnokrajowe referendum, w którym 77 proc. głosujących Polaków opowiedziało się za przystąpieniem Polski do UE. Kawaler Orderu Orła Białego. Uhonorowany Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

Jolanta Kwaśniewska, prawnik, prezes fundacji Porozumienie bez barier, Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej. Współzałożycielka Kongresu Kobiet. Jest honorową przewodniczącą polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Vital Voices, której celem jest rozwijanie i odkrywanie potencjału przywódczego kobiet poprzez ideę mentoringu. Pełni również funkcję Honorowej Patronki polskiej filii Dress for Success, której celem jest promowanie niezależności ekonomicznej kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Sesja zdjęciowa polityka to prezentacja obrazu siły, pewności siebie, sukcesu i nienagannej elegancji. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa w Warszawie.

Dr Edyta Monika Hunter, Cognitive Health

dr Edyta Monika Hunter, Cognitive Health

Dr Edyta Monika Hunter jest specjalistką w dziedzinie zdrowia poznawczego, ze szczególnym uwzględnieniem starzenia się i chorób neurodegeneracyjnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich w dziedzinie neuropsychologii na Uniwersytecie w Edynburgu została wykładowcą uniwersyteckim prowadzącym zajęcia z zakresu psychologii klinicznej. Podczas swojej kariery klinicznej i akademickiej zdobyła wiele nagród i jest uznawana na arenie międzynarodowej za eksperta w dziedzinie zdrowia poznawczego i starzenia się. Jest dyplomowanym członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego w Neuropsychologii.

Twój wiarygodny wiezerunek o potężnym przekazie. Sesja zdjęciowa to prezentacja obrazu osobowości, pewności siebie, sukcesu i nienagannej elegancji. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa w Warszawie.

Dr Agata Lusińska, INVICTA Fertility Clinic Warsaw

Dr Agata Lusińska, INVICTA Fertility Clinic Warsaw, Individual image creation in photography.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Dr Agata Lusińska, INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności. Działalność firmy w sposób szczególny koncentruje się na zdrowiu kobiety i leczeniu niepłodności.

Zobacz jak możesz się wyróżnić profesjonalnym wizerunkiem. Pracuj z pasją i buduj swój wizerunek sukcesu.

Kamila Gasiuk-Pihowicz, prawniczka i posłanka na Sejm RP

Kamila Gasiuk-Pihowicz, polityk, prawniczka i posłanka na Sejm RP. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe polityka.

Kamila Gasiuk-Pihowicz, polityk, prawniczka i posłanka na Sejm RP. Przewodnicząca Regionu Mazowieckiego partii Nowoczesna. Została przewodniczącą Parlamentarnego Zespołu ds. Ładu Konstytucyjnego i Praworządności. Pracuje w sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Zdjęcia sesyjne do kampanii wyborczej polityków. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa.

Jacek Taraśkiewicz, dyrektor ING Private Banking

Oferta budowania własnego brandu przez profesjonalne zdjęcia wizerunkowe.
Kreowanie indywidualnego wizerunku.
Pięne zdjęcia biznesowe Warszawa.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Jacek Taraśkiewicz, dyrektor ING Private Banking.
Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej w ING Banku Śląskim, odpowiada za zarządzanie segmentami klienta zamożnego (Personal /Private Banking i Wealth Management) oraz segmentem Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim. W banku zajmuje również stanowisko dyrektora Biura Maklerskiego, które dostarcza zaawansowanych rozwiązań inwestycyjnych dla klientów Private Banking.

Kreujemy Twój profesjonalny wizerunek dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustającemu doskonaleniu umiejętności, a także sprawdzonemu zespołowi współpracowników. Oferujemy usługę na najwyższym poziomie. Wizerunek liderów biznesu kształtuje wizerunek całej firmy. To przez pryzmat ich zdjęć postrzegamy markę. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i unikalne zdjęcia. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku.

Adam Pieńkowski, prezes McDonald's Polska

Kreowanie wizerunku marki osobistej.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Adam Pieńkowski, prezes McDonald's Polska. Związany z McDonald’s od 2006 r. Karierę w firmie zaczął na stanowisku marketing and research managera. Dwa lata później został szefem działu marketingu McDonald’s Polska. W 2009 r. otrzymał dodatkową funkcję - odpowiadał za strategię marketingową sponsoringu sportowego w europejskich strukturach sieci.
W 2013 r. Pieńkowski przeszedł do niemieckiego oddziału McDonald’s, gdzie na stanowisku marketing senior dyrektora odpowiadał za budowanie strategii marketingowej w Niemczech oraz wspierająco w innych krajach regionu. Z początkiem września ub. r. wrócił do Polski. Jako multidepartment senior dyrektor nadzorował pracę działów marketingu, business insight, operacyjnego i digital.

Marka to efekt komunikacji z innymi ludźmi, budowanie dobrej opinii i reputacji. Wybierz bezkompromisową jakość Sesji Wizerunkowej i komunikuj się za pośrednictwem zdjęć na najwyższym poziomie.

Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal

Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal. Fotografia biznesowa dla zarządu Poznań.
Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal. Najlepszy fotograf biznesowy Poznań.
Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal. Profesjonalna fotografia portretowa dla ludzi sukcesu.

Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal, lidera na rynku kompozytów w Polsce.

Buduj siłę własnej marki w biznesie dzięki profesjonalnym zdjęciom wizerunkowym. Zasługujesz na zdjęcia wizerunkowe najwyższej jakości. Dowiedz się jak mogę Ci pomóc w stworzeniu Twojego wizerunku sukcesu.

Kuba Bielak, sesja reklamowa dla Bizol Polska

Kreowanie wizerunku marki osobistej.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Kuba Bielak (właściciel Akademii Bezpiecznej Jazdy oraz prezenter w TVN Turbo) w sesji reklamowej dla Bizol Polska.

Marka to efekt komunikacji z innymi ludźmi, budowanie relacji, dobrej opinii i reputacji. Unikalny styl i jakość bez kompromisów - napisz do mnie, żeby nawiązać współpracę przy sesji reklamowej.

Monika Żochowska i Ewa Dudzic, założycielki firmy Phenicoptere / Glov.

Najlepszy fotograf biznesowy warszawa
Kreowanie indywidualnego wizerunku.
Najwyższej jakości zdjęcia ludzi sukcesu Warszawa.

przygotowanie rekwizytów: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Monika Żochowska i Ewa Dudzic, założycielki firmy Phenicoptere oferującej innowacyjną rękawicę do demakijażu Glov.

Sesje wizerunkowe kadry zarządzającej. Fotografia biznesu Warszawa. Portret biznesowy Warszawa. Kreacja postrzegania wizerunku firmy. Zdjęcia dla biznesu Warszawa. Profesjonalne zdjęcia firmowe Warszawa. Fotografia korporacyjna Warszawa. Fotografia zarządu firmy Warszawa.

Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska

Oferta budowania własnego brandu przez profesjonalne zdjęcia wizerunkowe.
Kreowanie indywidualnego wizerunku.
Pięne zdjęcia biznesowe Warszawa.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska zarządzający sieciami sklepów Saturn i Media Markt na terenie Polski. Przed objęciem stanowiska prezesa Marcin Rosati, związany był z Holdingiem od 8 lat, zajmował stanowisko CPO (członek zarządu odpowiedzialny za zakupy). Wcześniej zajmował kluczowe stanowiska m.in. w Samsung Electronics Polska oraz Philips Polska. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Zasługujesz na zdjęcia najwyższej jakości prezentujące Twój wizerunek profesjonalisty. Wizerunek liderów biznesu kształtuje wizerunek całej firmy. To przez pryzmat ich zdjęć postrzegamy markę. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i unikalne zdjęcia. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku. Profesjonalny Fotograf Biznesowy Katowice.

Marat Nevretdinov, prezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa

Oferta budowania własnego brandu przez profesjonalne zdjęcia wizerunkowe.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Marat Nevretdinov, prezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa. Wcześniej Wiceprezes Zarządu od 2013 r. Odpowiedzialny za obszar strategii biznesowej oraz wytyczanie nowych kierunków rozwoju. Przez poprzednie 4 lata pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego spółki Genworth Financial w Polsce, która specjalizuje się w ubezpieczeniach płatności oraz ubezpieczeniach hipotecznych. W branży finansowej obecny od 2004 r., kiedy rozpoczął pracę w strukturach Fiat Bank Polska S.A. Jako Członek Zarządu odpowiadał tam za sprzedaż i marketing, a następnie w latach 2007-2008 był Prezesem Fidis Leasing Polska Sp. z o.o. Jest absolwentem MGIMO (Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych) oraz studiów European MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.

Zasługujesz na zdjęcia najwyższej jakości prezentujące Twój wizerunek profesjonalisty. Wizerunek liderów biznesu kształtuje wizerunek całej firmy. To przez pryzmat ich zdjęć postrzegamy markę. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i unikalne zdjęcia. Zadbaj o wizerunek swojej marki. Profesjonalny Fotograf Biznesowy Katowice. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku.

Ryszard Petru, przewodniczący partii Nowoczesna

Twój profesjonalny wizerunek w polityce.
Kreowanie indywidualnego wizerunku polityka.
Sesja zdjęciowa do kampanii wyborczej.

Ryszard Petru, przewodniczący partii Nowoczesna i poseł na Sejm VIII kadencji, ekonomista i polityk. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wieloletni Przewodniczący Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Przewodniczący Rady Nadzorczej Solaris Bus & Coach oraz wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej EUCO SA. W latach 2011-2014 był partnerem PwC w Polsce, wcześniej pełnił funkcję głównego ekonomisty i dyrektora zarządzającego w bankach komercyjnych. W latach 2001-2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym. W latach 1997-2000 był doradcą wiceprezesa Rady Ministrów i ministra finansów Leszka Balcerowicza. Zajmował się reformą emerytalną i tworzeniem nowego systemu emerytalnego. Był zaangażowany również w prace nad reformą finansów publicznych.

Kreacja wizerunku polityka poprzez zdjęcia o potężnym przekazie. Zdjęcia sesyjne do kampanii wyborczej polityków. Zaproś nas do współpracy przy budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku. Profesjonalna Fotografia Wizerunkowa Kraków.

Katarzyna Łukasiewicz, radca prawny

Katarzyna Łukasiewicz, radca prawny - Sesja zdjęciowa wizerunkowa Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Katarzyna Łukasiewicz, radca prawny.

Zapytaj o ofertę profesjonalnej Sesji Wizerunkowej. Zbuduj swój wizerunek profesjonalisty i komunikuj się zdjęcia wizerunkowymi najwyższej jakości. Zapytaj o ofertę skierowaną do radców prawnych, prawników i kancelarii prawnych. Wybierz swój profesjonalny portret biznesowy. Wybierz zdjęcia, które robią różnicę.

Paweł Kukiz, prezes klubu poselskiego Kukiz'15.

Profesjonalna fotografia wizerunkowa, budowanie własnego brandu Warszawa.
Zamów profesjonalną sesję wizerunkową, budowanie marki osobistej Poznań.
Zamów na profesjonalną sesję biznesową, budowanie własnej marki Wrocław.
Zamów na profesjonalną biznesową sesję miejską Kraków.

fotomontaż pierwszego zdjęcia: Dariusz Kanak / www.kanakmedia.pl


Paweł Kukiz, poseł na Sejm VIII kadencji i prezes klubu poselskiego Kukiz'15. W latach 1984–2013 lider zespołu Piersi. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2015, poseł na Sejm VIII kadencji. Inicjator komitetu wyborczego Kukiz’15 i od 2015 przewodniczący klubu poselskiego Kukiz’15.

Najwyższej jakości profesjonalna fotografia wizerunkowa dla polityków. Zasługujesz by Twój wizerunek był zaprezentowany przez jednego z najlepszych fotografów wizerunkowych w Polsce. Zapytaj o naszą ofertę Sesji Wizerunkowej i dowiedz się jak możemy pomóc Ci wykreować Twój Wizerunek. Zamów zdjęcia najwyższej jakości!

Natalia Miodek, artyska w MioMio

Natalia Miodek, artyska malarka w MioMio - Sesja zdjęciowa wizerunkowa Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl
kostium: Lidia Czajkowska, Mottenherz


Natalia Miodek, artystka w MioMio. Przygodę rozpoczęła od malarstwa pod czujnym okiem mentora Zdzisława Beksińskiego. Obrazy pełne są mistycznych aur i wizjonerskich przestrzeni, kreuje tajemnicze i nieludzkie istoty żyjące zamknięte w tajemnych światach. Abstrakcyjne krajobrazy ciągną kruche sznurki wyobraźni, która podróżuje przez abstrakcyjne krainy. Inspirujące treści i niezwykła forma skłaniają do refleksji nad alternatywną rzeczywistością.

Zapytaj o ofertę profesjonalnej Sesji Kreatywnej. Zbuduj swój wizerunek osoby kreatywnej, wyjątkowej i komunikuj się zdjęcia wizerunkowymi najwyższej jakości. Wybierz swój profesjonalny portret kreatywny. Wybierz zdjęcia, które robią różnicę.

Wojciech Kowalczyk, EQS International CEO & Lead Auditor

Profesjonalna fotografia wizerunkowa, budowanie własnego brandu.
Voucher na profesjonalną sesję wizerunkową, budowanie marki osobistej.
Voucher na profesjonalną sesję biznesową, budowanie własnej marki.
Voucher na profesjonalną biznesową sesję miejską w Warszawie.

Wojciech Kowalczyk, EQS International CEO, Lead Auditor - Sesja Fotografii Wizerunkowej w Warszawie. EQS International jest firmą działającą w zakresie zapewnienia jakości i doskonałości biznesowej. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania pro-jakościowe, które nie tylko pozwalają uzyskać doskonałość w procesach w obrębie organizacji, ale także uzyskanie przewagi konkurencyjnej w branży.

Najwyższej jakości profesjonalna fotografia wizerunkowa. Zasługujesz by Twój wizerunek był zaprezentowany przez jednego z najlepszych fotografów biznesowych w Polsce. Zapytaj o naszą ofertę Sesji Wizerunkowej i dowiedz się jak możemy pomóc Ci wykreować Twój wizerunek profesjonalisty. Najwyższa jakość Fotografii Wizerunkowej Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Identyfikacja Wizerunkowa dla GLS

Profesjonalna identyfikacja wizerunkowa, oferta usług dla całej Polski.
Profesjonalna identyfikacja wizerunkowa, oferta fotografii wizerunkowej Poznań.

Zdjęcia do identyfikacji wizerunkowej dla GLS Group, lidera rozwiązań logistycznych oferujących swoje usługi zarówno w Europie jak i na świecie. GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. Częścią portfela usług jest ekspresowy transport na terenie Polski.

Profesjonalna sesja wizerunkowa to podstawa stworzenia identyfikacji wizerunkowej firmy. Oferujemy kreatywne, szyte na miarę usługi fotografii wizerunkowej. Wykorzystaj nasze umiejętności i zamów sesję zdjęciową dla Twojej firmy do wykorzystania w komunikacji biznesowej. Napisz nam o swoich oczekiwaniach. Wybierz profesjonalną Fotografię Biznesową najwyższej jakości we Wrocławiu.

Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A.

Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A.
Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A.
Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A.
Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A.

makijaż: Monika Grzeszczyk


Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Bank S.A., jest odpowiedzialny za doradztwo strategiczne i prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem oferty detalicznej. Zajmował się organizacją działalności regionów detalicznych, oddziałów, a także przygotował założenia projektu uruchomienia agencji Banku. Ponadto sprawował kontrolę nad realizacją planów akwizycyjnych i finansowych oddziałów Banku. Wcześniej był Dyrektorem Zarządzającym Banku BPH S.A.

Sesja Wizerunkowa w siedzibie firmy. Komercyjna sesja fotograficzna. Profesjonalne sesje fotograficzne prezentujące wizerunek firmy. Fotografie do komunikacji biznesowej. Zdjęcia dla biznesu. Fotograf biznesu. Oferta zdjęć biznesowych dla liderów. Profesjonalne zdjęcia biznesowe z wykorzystaniem elementów architektury siedziby firmy.

Mikołaj Placek, Prezes Oknoplast

Mikołaj Placek, prezes Oknoplast
Mikołaj Placek, prezes Oknoplast
Mikołaj Placek, prezes Oknoplast

makijaż: Monika Grzeszczyk


Mikołaj Placek, prezes Oknoplast, jednej z największych polskich firm produkujących okna. Sesja Wizerunkowa zrealizowana w fabryce firmy Oknoplast pod Krakowem.

Sesja Wizerunkowa w siedzibie firmy. Biznesowa sesja fotograficzna. Profesjonalne sesje fotograficzne eksponujące biznes. Fotografie do komunikacji biznesowej. Zdjęcia dla biznesu. Fotograf biznesu. Oferta zdjęć biznesowych dla Ciebie. Profesjonalne zdjęcia biznesowe z wykorzystaniem elementów architektury siedziby firmy. Fotografia Wizerunkowa Kraków.

Kellie Lemmel, K Stōn World

Kellie Lemmel, K Stōn
Kellie Lemmel, K Stōn
Kellie Lemmel, K Stōn
Kellie Lemmel, K Stōn

makijaż i stylizacja: Monika Grzeszczyk


Kellie Lemmel, K Stōn World, an American living, traveling and exploring the wonderful world of European jewelry.

Prestiżowa Sesja Wizerunkowa. Profesjonalna sesja zdjęciowa najwyższej jakości. Kreacja wizerunku w fotografii biznesowej. Sesje fotograficzne eksponujące Twoją osobowość. Komercyjne zdjęcia biznesowe. Spersonalizowana oferta fotografii biznesowej. Fotografia reklamowa. Kreatywna fotografia biznesowa.

Ewa Kopacz, Prezes Rady Ministrów

Ewa Kopacz, Prezes Rady Ministrów - Sesja zdjęciowa do kampanii wyborczej Warszawa

Ewa Kopacz, Prezes Rady Ministrów, premier RP, marszałek Sejmu, polityk, minister zdrowia w pierwszym rządzie Donalda Tuska. Sesja portretowa dla tygodnika Newsweek.

Profesjonalne portrety polityków. Kampania wyborcza. Korporacyjna Fotografia Portretowa. Fotografia biznesowa Warszawa. Sesja fotograficzna zarządu. Sesja zdjęciowa do kampanii wyborczej. Portret biznesowy Warszawa. Sesja fotograficzna do kampanii wyborczej. Korporacyjna Sesja Fotograficzna Warszawa. Sesje reklamowe na billboard warszawa. Profesjonalne zdjęcia dla biura wyborczego na potrzeby kampanii wyborczej. Wybory do parlamentu europejskiego, wybory samorządowe. Profesjonalna sesja fotograficzna polityków na billboardy i plakaty. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Wizerunek firmy w fotografii.

Miłosz Brzeziński - coach, pisarz

Miłosz Brzeziński, sesja portretowa do promowania książki Wy Wszyscy Moi Ja.
Miłosz Brzeziński, sesja portretowa do promowania książki Wy Wszyscy Moi Ja.
Miłosz Brzeziński, sesja portretowa do promowania książki Wy Wszyscy Moi Ja.

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Miłosz Brzeziński. Autor, konsultant w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, inspirator współpracujący z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programie Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.
Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: "Pracować i nie zwariować", "Biznes czyli sztuka budowania relacji", "Życiologia", "Jak pies z Kotem”, "Głaskologia" oraz "Wy Wszyscy Moi Ja". Gościnnie pojawił się także w pozycji "Dekalog Szczęścia", jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.
Wypowiada się także goszcząc na łamach takich magazynów jak "Forbes", "Duży Format", "Playboy” oraz gazet: "Gazeta Wyborcza”, "Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje analiz na antenie TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia, Radia Zet.

Sesja fotograficzna promująca książkę Wy Wszyscy Moi Ja. Niezwykle silne w przekazie fotografie wizerunkowe. Bądź zauważony w tłumie kiepskiej jakości zdjęć. Wybierz fotografię, która Cię wyróżni. Fotograf z ogromnym doświadczeniem. Oferta indywidualnej sesji wizerunkowej budującej Twoją osobistą markę.

Jakub Malý, Prezes Zarządu X-Trade Brokers S.A.

Jakub Malý, Prezes Zarządu X-Trade Brokers S.A.

makijaż: Monika Grzeszczyk


Jakub Malý, Prezes Zarządu X-Trade Brokers S.A., ukończył Wydział Finansów i Zarządzania na Empire State College w Nowym Jorku, studiował także na University of New York. Karierę rozpoczynał w Eurotel Czechy (obecnie Telefonica O2) jako specjalista ds. marketingu i rozwoju produktów. W 2004 roku zaczął pracę w domu maklerskim Atlantik FT, specjalizującym się w rozwoju nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych. W roku 2007 dołączył do X-Trade Brokers. W XTB nadzoruje działalność operacyjną domu maklerskiego.

Sesja Wizerunkowa w siedzibie firmy. Profesjonalna biznesowa sesja zdjęciowa najwyższej jakości. Profesjonalne sesje fotograficzne eksponujące biznes. Komercyjne zdjęcia biznesowe. Spersonalizowana oferta fotografii biznesowej. Fotografia Wizerunkowa Wrocław. Zdjęcia reklamowe na nośniki citylight, outdoor, stand. Fotografie do komunikacji biznesowej.

Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Polityk, dawniej prezes Instytutu Sobieskiego, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, doradca Prezydenta Warszawy.

Sesje portretowe polityków najwyższej jakości. Sesja fotograficzna polityka. Zdjęcia wyborcze. Profesjonalna sesja zdjęciowa na wybory parlamentarne. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek.

Pat Romanek, General Manager International w Butcher's Pet Care

Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Pat Romanek, General Manager International w Butcher's Pet Care. Butcher's Pet Care jest brytyjską firmą z siedzibą w Crick, Northamptonshire specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Tradycja Butcher’s sięga roku 1987, kiedy to powstało małe rodzinne przedsiębiorstwo, które dzięki pasji i oddaniu pracowników oraz zaangażowaniu właścicieli, obecnie jest firmą o zasięgu międzynarodowym.

Biznesowa Sesja Wizerunkowa Katowice. Profesjonalny wizaż oraz stylizacja na sesję biznesową. Unikalny styl fotografii biznesowej. Staranna, wyważona, naturalna postprodukcja i retusz zdjęć. Wiarygodny wizerunek biznesowy.

Stadion PGE Narodowy, Fotografia Architektury

Stadion Narodowy, panorama Warszawy

Stadion PGE Narodowy w otoczeniu starego miasta i mostu Świętokrzyskiego. Panorama Warszawy przedstawiająca różnorodność architektoniczną. Kontrast pomiędzy zabytkową zabudową Starówki i nowoczesnym stadionem wybudowanym na potrzeby Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 (UEFA Euro 2012).

Oferta profesjonalnej fotografii architektury skierowana do deweloperów i architektów. Fotograf architektury nowoczesnej i klasycznej. Oferuję zdjęcia architektury miejskiej do celów promocji miast i regionów Polski. Prezentacja formy architektonicznej w niezwykłych zdjęciach architektury. Panorama miasta przedstawiająca różnorodność architektoniczną.

Krzysztof Szczerski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Krzysztof Szczerski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Krzysztof Szczerski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Krzysztof Szczerski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Polityk, poseł, dawniej wiceminister w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i wiceminister w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.

Sesje portretowe polityków najwyższej jakości. Sesja fotograficzna polityka. Zdjęcia wyborcze. Profesjonalna sesja zdjęciowa na wybory parlamentarne. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek.

Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes klubu Warta Poznań S.A.

Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Klubu Sportowego Warta Poznań SA - Sesja portretowa na okładkę magazynu Sukces
Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Klubu Sportowego Warta Poznań SA - Sesja portretowa jakości
Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Klubu Sportowego Warta Poznań SA - Sesja portretowa jakości
Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Klubu Sportowego Warta Poznań SA - Sesja portretowa jakości

makijaż: Monika Grzeszczyk


Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Klubu Sportowego Warta Poznań SA, prezes spółki budowlano-deweloperskiej Family House, kobieta biznesu, dawniej modelka. Sesja okładkowa dla miesięcznika Sukces.

Oczekujesz najwyższej jakości fotografii portretowej? Zapraszam do kontaktu! Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek.

Mateusz Szczurek, Minister Finansów

Mateusz Szczurek, Minister Finansów - Profesjonalna fotografia biznesowa Warszawa

Mateusz Szczurek, Minister Finansów w rządzie Ewy Kopacz oraz Donalda Tuska, polityk, ekonomista, doktor ekonomii University of Sussex, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, były główny ekonomista ING Banku Śląskiego, członek Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Sesje portretowe polityków. Sesja fotograficzna polityka. Zdjęcia wyborcze. Profesjonalna sesja zdjęciowa na wybory parlamentarne. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek.

Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa

Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa
Robert Górski, Kabaret Moralnego Niepokoju

Robert Górski, twórca serialu politycznego Ucho Prezesa, niezwykle charyzmatyczny lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, aktor oraz prezenter.

Profesjonalna sesja fotograficzna. Zdjęcia portretowe na okładki magazynów i książek. Profesjonalny fotograf portretowy w Warszawie. Jak się przygotować do sesji biznesowej? Voucher Wizerunek Profesjonalisty. Portret biznesowy Warszawa. Fotografie, które przedstawiają profesjonalistów biznesu. Sesja portretowa dla lidera.

Panorama Warszawy, Fotografia Architektury

Stadion Narodowy, panorama Warszawy

Panorama Warszawy przedstawiająca ulicę Generała Andersa prowadzącą do placu Bankowego. Różnorodność architektoniczna panoramy Warszawy. Wielkomiejska zabudowa Warszawy: Błękitny Wieżowiec, PKIN, Rondo 1, Warsaw Spire, Intercontinental, Warsaw Financial Center.

Oferta profesjonalnej fotografii architektury skierowana do deweloperów i architektów. Fotograf architektury nowoczesnej i klasycznej. Oferuję zdjęcia architektury miejskiej do celów promocji miast i regionów Polski. Prezentacja formy architektonicznej w niezwykłych zdjęciach architektury. Panorama miasta przedstawiająca różnorodność architektoniczną.

Sesja Wizerunkowa Zarządu Sokołów S.A.

Sesja członków zarządu Sokołów - Profesjonalna fotografia biznesowa Warszawa
Sesja członków zarządu Sokołów - Zdjęcia biznesowe liderów biznesu najwyższej jakości
Sesja członków zarządu Sokołów - Zdjęcia biznesowe zarządu

Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A., Stanisław Wierzbicki, Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji i Rozwoju Sokołów S.A. oraz Paweł Włodawiec, Wiceprezes Zarządu Sokołów S.A. ds. Surowcowych. Sokołów S.A. to holding branży mięsnej z siedzibą spółki w Sokołowie Podlaskim. Spółka wytwarza około 25 tys. ton mięsa i jego przetworów miesięcznie.

Wizerunek liderów biznesu. Fotografia korporacyjna. Portret biznesowy Warszawa. Fotografia biznesu Warszawa. Sesja fotograficzna dla biznesu. Profesjonalne zdjęcia biznesowe. Sesje fotograficzne managerów. Portret biznesowy Warszawa. Zdjęcia liderów biznesu Warszawa. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Portrety pracowników Warszawa. Fotografia a wizerunek firmy. Zdjęcia kształtujące wizerunek marki. Portret korporacyjny. Branding firmowy w kompleksowej fotografii biznesowej. Kreacja postrzegania firmy.

Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX

Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX - Sesja biznesowa Warszawa

Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX, zrzeszającej firmy z branży wykończenia i aranżacji wnętrz. W jej skład wchodzą: Meble VOX, Drzwi i Podłogi VOX oraz Profile VOX. Przedsiębiorca, znawca sztuki i promotor polskiego designu, mecenas wielu projektów kulturalnych i edukacyjnych. Założyciel uczelni wyższych: Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Akademickie Da Vinci, School of Form. Sesja okładkowa dla magazynu Sukces.

Biznesowa Sesja Wizerunkowa. Korporacyjna Sesja Fotograficzna Warszawa. Korporacyjna Fotografia Portretowa. Portret biznesowy Warszawa. Sesje fotograficzne biznesowe. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Portfolio biznesowe. Portret korporacyjny. Profesjonalna sesja fotograficzna zarządu. Profesjonalna biznesowa sesja zdjęciowa. Fotografia biznesowa Warszawa. Fotografie biznesowe. Oferta zdjęć biznesowych. Wizerunek firmy w fotografii.

Showroom Gaggenau, B/S/H

Fotografia wnętrz - sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa

Showroom Gaggenau, marki premium firmy B/S/H. Od ponad trzystu lat Gaggenau zajmuje czołową pozycję wśród producentów innowacyjnych i rewolucyjnych urządzeń gospodarstwa domowego kierując swoje produkty do odbiorców segmentu premium.

Profesjonalna fotografia wnętrz. Zamów ciekawe i inspirujące zdjęcia prezentujące Twoje wyjątkowe wnętrza. Pokaż się od najlepszej strony.

Rafał Antczak, Członek Zarządu Deloitte Business Consulting SA

Rafał Antczak, Członek Zarządu Deloitte Business Consulting SA - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa

Rafał Antczak, Członek Zarządu Deloitte Business Consulting SA. Ekonomista o specjalizacji makroekonomia i finanse. Uczestnik misji doradczych w krajach transformacji prowadzonych przez instytucje międzynarodowe. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy doradczej dla sektora prywatnego i publicznego w kraju i za granicą. Autor publikacji i komentarzy ekonomicznych.

Kreacja wizerunku w fotografii korporacyjnej. Oferta profesjonalnych zdjęć biznesowych dla profesjonalistów. Najwyższej jakości portretowe zdjęcia biznesowe i korporacyjne wykorzystujące architekturę siedziby firmy. Identyfikacja wizerunkowa w fotografii biznesowej i korporacyjnej. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek. Charyzmatyczny wizerunek profesjonalisty.

Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny

Zbigniew Ziobro, poseł do Parlamentu Europejskiego
Zbigniew Ziobro, poseł do Parlamentu Europejskiego
Zbigniew Ziobro, okładka tygodnik Newsweek, sesja wizerunkowa.
Zbigniew Ziobro, okładka tygodnik Newsweek, sesja wizerunkowa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek Polska. Profesjonalne sesje zdjęciowe polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, okładka tygodnik Newsweek, sesja wizerunkowa.

Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządzie Mateusza Morawieckiego oraz Beaty Szydło. Polityk, prawnik, poseł do Parlamentu Europejskiego, Prezes Solidarnej Polski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość, współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski, wcześniej Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego.
W 2000 r. został powołany przez Ministra Sprawiedliwości, Lecha Kaczyńskiego, na stanowisko sekretarza zespołu ds. nowelizacji kodyfikacji prawa karnego, zmierzający do zaostrzenia walki z przestępczością kryminalną i korupcją. Przygotował wówczas projekt nowelizacji Kodeksu Karnego zmierzający do zaostrzenia walki z przestępczością kryminalną i korupcją.
Następnie podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości (2001 r.). Członek komisji śledczej badającej aferę Rywina. Jego raport podsumowujący pracę komisji został przyjęty przez Sejm bezwzględną większością głosów.
W latach 2005 - 2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Realizował politykę rządu PiS, który doprowadził do radykalnego spadku przestępczości.

Sesje portretowe polityków najwyższej jakości. Sesja fotograficzna polityka. Zdjęcia wyborcze. Wizerunek profesjonalisty w fotografii studyjnej. Profesjonalna sesja zdjęciowa na wybory parlamentarne. Kreacja wizerunku portretowanej osoby. Portret biznesowy Warszawa.

POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich, Fotografia Architektury

Stadion Narodowy, panorama Warszawy

Muzeum Historii Żydów Polskich wykonane według projektu zespołu fińskich architektów kierowanego przez Rainera Mahlamäkiego. Muzeum dokumentuje wielowiekową historię Żydów w Polsce. Słowo "Polin" oznacza w języku hebrajskim "Polska" oraz "tutaj spocznij".

Oferta profesjonalnej fotografii architektury skierowana do deweloperów i architektów. Fotograf architektury nowoczesnej i klasycznej. Oferuję zdjęcia architektury miejskiej do celów promocji miast i regionów Polski. Kreacja zdjęć architektury w niezwykły i oryginalny sposób prezentujących formę architektoniczną. Panorama miasta z lotu ptaka przedstawiająca różnorodność architektoniczną.

Adam Wasiak, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych

Adam Wasiak, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Wasiak Adam, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych. Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa. Gospodaruje na niemal jednej trzeciej powierzchni Polski.

Oferta zdjęć biznesowych dla firm należących do Skarbu Państwa. Kreacja wizerunku w fotografii biznesowej. Oferta profesjonalnych zdjęć biznesowych dla firm. Najwyższej jakości portretowe zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Charyzmatyczny wizerunek profesjonalisty. Identyfikacja wizerunkowa w fotografii biznesowej i korporacyjnej. Tworzę dla Ciebie coś więcej niż świetne zdjęcia. Kreuję Twój wizerunek.

Gérard Bourland, Dyrektor Generalny Veolia Polska

Gérard Bourland, Dyrektor Generalny Veolia Polska - Sesje wizerunkowe liderów biznesu

Gérard Bourland, Dyrektor Generalny Veolia Polska, dawniej Dalkia Polska. Gerard Bourland jest związany z branżą energetyczną od ponad 30 lat. Pełnił funkcje kierownicze w elektrowniach atomowych i konwencjonalnych we Francji i na Węgrzech. Od 2008 zarządzał spółką zależną Dalkii na Węgrzech - największą elektrociepłownią na biomasę w tym kraju.

Dobry wizerunek w biznesie. Zdjęcia biznesowe najwyższej jakości. Wizerunek korporacyjny w fotografii. Kreatywny Fotograf Biznesu w Warszawie. Doświadczony fotograf wizerunkowy w Warszawie oferuje zdjęcia biznesowe najwyższej jakości. Profesjonalny portret biznesowy w Warszawie. Sesje Wizerunkowe liderów biznesu.

Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy

Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy - Sesja wyborcza dla politykow Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Michał Paprocki, szef departamentu prawa procesowego i audytu, radca prawny. Jest rekomendowanym arbitrem Sądu Polubownego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz mediatorem Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, w tym w prawie kontraktów.

Sesja biznesowa dla kancelarii prawnej. Kreacja wizerunku dla prawnika. Sesja Wizerunkowa dla radcy prawnego. Moją specjalnością jest najwyższej jakości fotografia biznesowa. Szukasz fotografa biznesowego oferującego naturalne zdjęcia portretowe i profesjonalne sesje fotograficzne eksponujące pomysł na biznes? Charyzmatyczne zdjęcia biznesowe liderów organizacji. Oferta identyfikacji wizualnej skierowana do kancelarii prawnych.

Jacek Chodkowski, członek zarządu w PGNiG Termika SA

Jacek Chodkowski, członek zarządu w PGNiG Termika SA - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
Jacek Chodkowski, członek zarządu w PGNiG Termika SA - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa, sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Jacek Chodkowski, członek zarządu w PGNiG Termika S.A, wcześniej dyrektor elektrociepłowni Siekierki i ciepłowni Kawęczyn. PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. PGNiG TERMIKA posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie.

Oferta profesjonalnych zdjęć korporacyjnych. Wizerunkowa sesja fotograficzna w siedzibie firmy. Sesja Wizerunkowa w ramach identyfikacji wizualnej firmy. Zarezerwuj termin na biznesową sesję fotograficzną. Portret biznesowy wspierający wizerunek firmy.

Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen

Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa, sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa

asystentka fotografa: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Wojciech Modest Amaro - jeden z najwybitniejszych polskich kucharzy, prowadzący program Hell's Kitchen w telewizji Polsat. Prowadzona przez niego restauracja Atelier Amaro jako pierwsza i jak dotąd jedyna restauracja w Polsce otrzymała wyróżnienie Wschodzącej Gwiazdki w prestiżowym przewodniku Michelin. Sesja zdjęciowa dla magazynu FOOD Service.

Sesja okładkowa dla magazynu. Najwyższej jakości zdjęcia portretowe. Portretowa Fotografia Wizerunkowa. Zdjęcia sesyjne gwiazd na okładkę magazynu. Sesje zdjęciowe dla magazynów, tygodników opinii i gazet.

Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA

Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Identyfikacja wizualna firmy
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa, komercyjne zdjęcia biznesowe
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Sesja portretowa dla firm
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG Termika SA - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Identyfikacja wizerunkowa dla PGNiG TERMIKA, spółki będącej w Polsce największym producentem ciepła i energii elektrycznej w skojarzeniu. Firma jest częścią Grupy Kapitałowej PGNiG SA. PGNiG Termika SA wytwarza ciepło w pięciu ciepłowniach: Elektrociepłownia Siekierki, Ciepłownia Kawęczyn, Elektrociepłownia Żerań, Ciepłownia Wola i Elektrociepłownia Pruszków.

Zdjęcia kształtujące wizerunek firmy. Fotografia dla biznesu warszawa. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Fotografia Korporacyjna Warszawa. Oferta zdjęć korporacyjnych. Sesja portretowa dla firm. Portfolio zdjęć biznesowych. Komercyjne zdjęcia biznesowe. Wizerunek liderów biznesu. Portret biznesowy. Profesjonale zdjęcia firmowe najwyższej jakości. Wizerunkowa sesja fotograficzna w siedzibie firmy. Fotografia biznesowa warszawa. Kreacja sesji biznesowych dopasowana do potrzeb wizerunkowych przedsiębiorstwa.

"I can and I will", Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii

'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Dawid Woliński projekt koszulek
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Profesjonalny fotograf Warszawa Dawid Woliński
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Sesja mody Dawid Woliński Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa
'I can and I will', Dawid Woliński dla Fundacji Wiewiórki Julii - Sesja biznesowa profesjonalna fotografia Warszawa

zdjęcia: Arek Markowicz
makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl
projekt koszulek: Dawid Woliński
modele: Anna Paćkowska i Paul Moskalenko / Orange Model Agency Warsaw
stylizacja: Joanna Palma, Martyna Montewska / www.h-anger.com
produkcja: Karolina Oporska


Sesja Wizerunkowa T-shirtów zaprojektowanych przez Dawida Wolińskiego "I can and I will" dla Fundacji Wiewiórki Julii. Dawid Woliński, projektant mody.

Sesja mody. Zdjęcia produktowe. Fotografia artystyczna. Sesja fotograficzna dla artystów i muzyków. Zdjęcia koncepcyjne muzyków na okładki. Sesje wizerunkowe i koncepcyjne.

Michał Kazimierczak, CEO Young & Rubicam Group Poland

Michał Kazimierczak, CEO Young & Rubicam Group Poland - Sesja zdjęciowa biznesowa Warszawa

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Michał Kazimierczak, CEO Young & Rubicam Group Poland. Sesja okładkowa dla magazynu Media & Marketing Polska. Magdalena Klimaszewska-Gregorkiewicz i Radek Kotapka - Y&R.

Biznesowa fotografia portretowa. Oferta kreatywnych zdjęć biznesowych najwyższej jakości. Cena sesji dopasowywana indywidualnie. Nowoczesna stylistyka sesji biznesowej, kreatywne kadry, profesjonalny makijaż. Kreacja wizerunku dla polityków. Wizerunkowa sesja fotograficzna w siedzibie firmy. Korporacyjna sesja fotograficzna realizowana w Polsce i za granicą. Zdjęcia biznesowe o nowoczesnej estetyce. Planujesz profesjonalną sesję wizerunkową zarządu, prezesa, czy kluczowych managerów? Zapytaj o ofertę! Wizerunek firmy w fotografii. Oferta zdjęć biznesowych dla firm. Profesjonalny fotograf biznesowy w Warszawie.

Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i reżyser

Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i reżyser - Profesjonalna sesja portretowa Warszawa
Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i reżyser - Sesja fotografie korporacyjne portrety Warszawa, portret zdjęcia dla biznesu Warszawa
Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i reżyser - Portret profesjonalna fotografia portretowa Warszawa

Andrzej Saramonowicz, polski scenarzysta, reżyser, dziennikarz, dramaturg. Twórca filmów Testosteron, Lejdis, Jak się pozbyć cellulitu.

Korporacyjna Fotografia Portretowa. Portret biznesowy Warszawa. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Sesje reklamowe na billboard warszawa. Korporacyjna Sesja Fotograficzna Warszawa. Fotografia biznesowa Warszawa. Profesjonalna sesja fotograficzna zarządu. Sesja zdjęciowa biznes. Fotografia Korporacyjna w Warszawie. Wizerunek firmy w fotografii. Portret korporacyjny. Profesjonalna sesja zdjęciowa biznesowa.

Kampania społeczna "Motocykliści są wśród nas"

Kampania społeczna 'Motocykliści są wśród nas'
Kampania społeczna 'Motocykliści są wśród nas'
Kampania społeczna 'Motocykliści są wśród nas'
Kampania społeczna 'Motocykliści są wśród nas'

Celem kampanii społecznej "Motocykliści są wśród nas" jest uświadomienie wszystkim użytkownikom dróg, że my motocykliści to tacy sami ludzie, jak oni. Spotykamy się na co dzień – kiedy odbieramy dzieci ze szkoły, gdy odwiedzamy przychodnię lekarską, gdy robimy codzienne zakupy lub jesteśmy w kościele. Stomatolog, lekarz, ksiądz – to niektóre z osób, które zobaczycie na plakatach naszej kampanii. Chcemy poprzez naszą akcję przyczynić się do zwiększenia wzajemnego szacunku użytkowników ruchu drogowego i redukcji agresywnych zachowań wobec motocyklistów. Chodzi o to, byśmy wszyscy zachowywali się wobec siebie na drodze bardziej ludzko, otwarcie i z szacunkiem, a nie kierowali się negatywnymi stereotypami.

Bartłomiej Pióro, Development Director w StepStone

Mikołaj Placek, prezes Oknoplast

makijaż: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Bartłomiej Pióro, Development Director w StepStone. Stepstone zarządza najpotężniejszymi dostawcami rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji online, utrzymaniu i rozwoju pracowników w Europie. StepStone Services z siedzibą w Warszawie, jest Centrum Rozwoju wspierającym działalność poprzez rozwój aplikacji i wsparcia IT. StepStone to 900 pracowników w dziewięciu krajach, współpracuje z małymi firmami i globalnymi korporacjami we wszystkich sektorach przemysłu w celu rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej. Oprócz krajowych stron internetowych Stepstone pozwala klientom na znalezienie nowych pracowników w 130 krajach dzięki międzynarodowej grupie The Network.

Sesja Wizerunkowa w siedzibie firmy. Zdjęcia biznesowe. Profesjonalne sesje fotograficzne eksponujące biznes. Fotografie do komunikacji wizualnej. Najlepsza fotografia reklamowa Warszawa. Zdjęcia dla biznesu. Profesjonalne zdjęcia biznesowe z wykorzystaniem elementów architektury siedziby firmy. Szukasz pomysłu na prezent? Zapytaj nas o Voucher na prestiżową sesję biznesową.

Miłosz Brzeziński, trener biznesu

Miłosz Brzeziński, trener biznesu - Profesjonalna fotografia portretowa Warszawa
Miłosz Brzeziński, trener biznesu - Fotografie korporacyjne portrety Warszawa, zdjęcia dla biznesu Warszawa
Miłosz Brzeziński, trener biznesu - Profesjonalna fotografia portretowa Warszawa

makijaż: Joanna Kuźmińska


Miłosz Brzeziński, trener biznesu, coach - Sesja Wizerunkowa. Konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek rady ekspertów Think Tank, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki. Miłosz Brzeziński jest również autorem książek "Głaskologia", "Życiologia", "Biznes czyli kupa ludzi", "Pracować i nie zwariować".

Sesje zdjęciowe dla magazynów, tygodników opinii i gazet. Profesjonalne zdjęcia firmowe. Fotografia biznesowa Warszawa. Profesjonalne sesje firmowe. Komercyjne zdjęcia biznesowe. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Profesjonalna biznesowa sesja zdjęciowa.

Sławomir Gąsiorek, Nieruchomości Komercyjne J.W. Construction Holding S.A.

Najlepsze zdjęcia wizerunkowe w Warszawie.
Zapytaj o najlepszą ofertę fotografii biznesowej w Warszawie.
Zapytaj o wycenę Twojej sesji biznesowej w Warszawie.
Szybska wycena sesji biznesowej dla Twojej firmy.

makijaż i stylizacja: Barbara Markowicz, www.ToLookPerfect.pl


Sławomir Gąsiorek, Nieruchomości Komercyjne JWC - Profesjonalna Sesja Fotografii Wizerunkowej w Warszawie. J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Oferta JWC to inwestycje z segmentu popularnego, lecz także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne oraz luksusowe obiekty hotelowe. Odbiorcą oferty JWC są również przedsiębiorcy planujący zainwestować swój kapitał w nieruchomości.

Doświadczony fotograf wizerunkowy we współpracy z profesjonalną wizażystką i stylistką tworzą wyjątkową ofertę kreacji Twojego wizerunku. Oferujemy nową jakość Fotografii Wizerunkowej. Nasza oferta stylowych i dynamicznych zdjęć najwyższej jakości jest skierowana właśnie do Ciebie.

Nagroda główna GrandFront 2012 - Prasowa Okładka Roku

Nagroda główna GrandFront 2012 - Prasowa Okładka Roku, zdjęcie Arek Markowicz

Okładka Wprost 47/2012 ze zdjęciem mojego autorstwa zdobyła główną nagrodę w Konkursie Izby Wydawców Prasy GrandFront 2012 na Prasową Okładkę Roku. Projekt okładki: Anna Dyakowska; zdjęcie na okładce: Arek Markowicz.

Profesjonalna biznesowa sesja zdjęciowa. Sesje fotograficzne biznesowe. Portret biznesowy. Oferta fotografii biznesu. Sesja portretowa dla firm. Wizerunek firmy w fotografii. Zdjęcie biznesowe portfolio. Portret biznesowy warszawa. Profesjonalny fotograf biznesowy. Sesje fotograficzne biznesowe.

Tomasz Raczek, redaktor naczelny magazynu FILM

Tomasz Raczek, redaktor naczelny magazynu FILM - Sesja zdjęciowa Warszawa cennik

Tomasz Raczek, redaktor naczelny miesięcznika Film, krytyk filmowy, publicysta, recenzent, dziennikarz.

Sesja portretowa. Fotografia biznesu. Zdjęcia korporacyjne. Sesje fotograficzne biznesowe. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Fotografia wizerunkowa Warszawa. Zdjęcia dla biznesu. Profesjonalne fotografie biznesowe. Profesjonalne zdjęcia firmowe. Oferta i cena sesji fotograficznych dostosowywana jest indywidualnie do klientów. Sesje fotograficzne w firmie. Sesja zdjęciowa dla działu PR i Marketing. Fotografia biznesowa w Warszawie. Fotograf biznesu. Sesje fotograficzne w firmie. Wizerunkowa sesja fotograficzna w siedzibie firmy. Profesjonalna sesja zdjęciowa biznesowa.

Maciej Stuhr, aktor

Maciej Stuhr, aktor - Zdjęcia przemysłowe Warszawa

Maciej Stuhr, aktor filmowy i teatralny, współzałożyciel kabaretu. Sesja fotograficzna dla tygodnika Wprost. Wywiad Piotra Najsztuba z Maciejem Stuhrem na temat filmu Pokłosie.

Okładkowa sesja portretowa dla tygodnika opinii. Wizerunkowa sesja fotograficzna na okładkę. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Fotografia portretowa. Kreacja artystyczna. Profesjonalne portfolio fotografa. Sesja fotograficzna na terenie Warszawy. Fotografia sesyjna dla agencji reklamowej. Koszt sesji biznesowej ustalamy indywidualnie. Sesja na powiślu z Maciejem Stuhrem. Sesje reklamowe dla agencji reklamowych. Fotografia biznesowa Warszawa. Portretowe zdjęcia wizerunkowe.

Andrzej Rosłaniec, dyrektor departamentu Private Banking w Alior S.A.

Oferta budowania własnego brandu przez profesjonalne zdjęcia wizerunkowe.

Andrzej Rosłaniec, dyrektor Private Banking w Alior S.A.

Kreuję Twój profesjonalny wizerunek dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustającemu doskonaleniu umiejętności. Oferuję usługę na najwyższym poziomie. Wizerunek liderów biznesu kształtuje wizerunek całej firmy. To przez pryzmat ich zdjęć postrzegamy markę. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i unikalne zdjęcia. Zaproś mnie do współpracy przy budowaniu Twojego wizerunku.

Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment

Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment - Zdjęcia architektury biznesowej Warszawa
Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment - Fotografia architektury Warszawa
Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment - Biznesowa fotografia Warszawa
Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment - Fotografia architektury Warszawa
Centrum Olimpijskie, fotografia architektury dla Echo Investment - Architektura sesja biznesowa Warszawa

Centrum Olimpijskie w Warszawie, fotografia architektury dla Echo Investment.

Architektura biznesowa miejscem do życia. Zdjęcia architektury dla developerów. Fotografia korporacyjna. Zdjęcia kształtujące wizerunek firmy. Zdjęcia portretowe dla firm. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Sesja reklamowa z udziałem modeli. Makijaż na sesję fotograficzna. Pozowane zdjęcia reklamowe. Zdjęcia do portfolio biznesowego, cennik sesji omawiany indywidualnie. Fotografia Architektury Warszawa. Fotografia biznesowa Warszawa. Portret biznesowy warszawa. Fotografie dla biznesu. Sesja wizerunkowa na kalendarz i plakaty. Profesjonalny fotograf biznesowy w Warszawie.

Brunon Bartkiewicz, CEO / Chief Innovation Officer w ING Bank Śląski SA

Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu banku ING Bank Śląski SA - Fotografia korporacyjna Warszawa, zdjęcia dla biznesu Warszawa.

Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu oraz Chief Innovation Officer w banku ING Bank Śląski SA. Brunon Bartkiewicz jest związany z ING Bankiem Śląskim i ING od początku lat 90. W 1994 roku objął stanowisko pierwszego wiceprezesa pełniącego obowiązki prezesa. Rok później został prezesem zarządu Banku Śląskiego. W 2000 roku na kolejne cztery lata objął funkcję dyrektora generalnego oraz członka zarządu w banku ING Direct NV. W 2004 roku objął stanowisko prezesa ING Banku Śląskiego. W 2010 roku został członkiem General Management Team w ING Direct, w którym był m.in. odpowiedzialny za działalność w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii. Od 2012 roku nadzorował działalność ING we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Rumunii oraz Turcji. Od połowy 2014 pełnił w Grupie ING funkcję Chief Innovation Officer. Był wiceprzewodniczącym rady nadzorczej ING Banku Śląskiego.

Fotografia biznesu. Zdjęcia korporacyjne. Profesjonalne zdjęcia firmowe. Fotografia Korporacyjna Warszawa. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Sesja portretowa dla firm Warszawa. Oferta zdjęć biznesowych dla firm. Sesje zdjęciowe dla magazynów, tygodników opinii i gazet. Fotografie biznesowe. Kreatywne sesje wizerunkowe. Sesja portretowa dla firm. Sesje na okładki i cover story. Zdjęcia portretowe dla biznesu.

Maciej Stuhr, aktor

Maciej Stuhr, aktor - Fotografie korporacyjne Warszawa
Maciej Stuhr, aktor - Sesja Maciej Stuhr Pokłosie Warszawa
Maciej Stuhr, aktor - Fotografie korporacyjne Warszawa, fotografia biznesowa Warszawa
Maciej Stuhr, aktor - Portret Maciej Stuhr Film Pokłosie Warszawa
Maciej Stuhr, aktor - Portret Maciej Stuhr Film Pokłosie Warszawa
Maciej Stuhr, aktor - Zdjęcia dla biznesu Warszawa

Maciej Stuhr, aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy, konferansjer i felietonista. Syn znanego i cenionego aktora Jerzego Stuhra, początkowo nie przejawiał zainteresowania aktorstwem, obierając jako kierunek studiów psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jeszcze w szkole średniej założył wraz z przyjaciółmi kabaret "Po żarcie", który występował na wielu przeglądach, choćby krakowskiej "Pace". Debiutował w "Dekalogu X" Krzysztofa Kieślowskiego rolą Piotrka. Sesja okładkowa dla magazynu FILM.

Sesja portretowa. Okładkowe sesje fotograficzne do magazynów i tygodników opinii. Profesjonalny makijaż na sesję. Współpraca z dyplomowaną wizażystką. Fotografia portretowa. Portret biznesowy warszawa. Zdjęcia Biznesowe Warszawa. Fotografia wizerunkowa. Sesje zdjęciowe znanych osób. Kreatywne sesje fotograficzne. Maciej Stuhr na okładce. Wizerunek firmy w fotografii. Okładka Fotografia biznesowa Warszawa.

Powrót na górę strony