Arek Markowicz - Biznesowa Fotografia Wizerunkowa

Oferta Fotografii Wizerunkowej

Business Photography that offers an unmatched depth, breadth and quality of prestige images to help your communications truly stand apart.

Arek Markowicz - Oferta

Czym jest dla mnie fotografia biznesowa? To umiejętność uchwycenia wartości marki i wyrażenia jej w stylowych i dynamicznych fotografiach o nowoczesnej estetyce. Moja oferta fotografii korporacyjnej jest skierowana do każdej firmy z każdej branży, w której osobowość i wizerunek liderów oraz pracowników ma duży wpływ na postrzeganie firmy na rynku.

Realizuję sesje zdjęciowe organizowane dla liderów organizacji, członków zarządu i kluczowych menedżerów. Wykonuję sesje wizerunkowe, fotografię korporacyjną i przemysłową oraz fotografię architektury. Dostarczam zdjęcia na potrzeby biura prasowego, do publikacji w prasie, czy komunikacji korporacyjnej oraz do wykorzystania w materiałach promocyjnych i wizerunkowych firmy.

W mojej ofercie znajduje się również profesjonalna sesja fotograficzna dla polityków realizowana dla biura wyborczego na potrzeby kampanii wyborczej, czy w celu kreowania wizerunku polityka. Współpracuję z dyplomowaną wizażystką, by zawsze uzyskać w pełni zadowalający efekt.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu fotoedytora i fotografa prasowego zapewniam zdjęcia najwyższej jakości, wykonywane z dbałością o szczegóły, poddane retuszowi oraz gotowe do publikacji. Zwracam też szczególną uwagę na odpowiednie wykorzystanie symboliki gestów i elementów podkreślających osobowość lidera oraz jego identyfikację z organizacją.


Voucher na Sesję Wizerunkową

Make your image stand out from the onslaught of digital noise.

Voucher na profesjonalną sesję biznesową

Szukasz niezwykłego pomysłu na prezent? Podaruj partnerowi biznesowemu lub bliskiej osobie Voucher na Biznesową Sesję Wizerunkową. Napisz o swoich oczekiwaniach, żeby uzyskać ofertę Vouchera na profesjonalną sesję fotograficzną dopasowaną do Twoich wymagań. Oferuję imienny Voucher, którzy możesz przekazać obdarowanej osobie wydrukowany lub w postaci cyfrowej. Każdy voucher ważny jest przez 5 miesięcy. W tym czasie obdarowana osoba może zarezerwować u nas dogodny dla siebie termin realizacji sesji zdjęciowej, a my zajmiemy się resztą.

Wykreujemy Twój profesjonalny wizerunek, który będzie reprezentował Ciebie i Twoją firmę. Świetne zdjęcie biznesowe jest warte więcej niż tysiąc słów.

Rekomendacje

You deserve your image to be shown properly.

Arek Markowicz - Oferta

Moim celem jest pomóc ludziom sukcesu zaprezentować ich wizerunek za pomocą wyjątkowych i stylowych fotografii o nowoczesnej estetyce. Jestem szczęśliwy, kiedy synergia naszego wspólnego zaangażowania pozwala na stworzenie takich fotografii podczas Sesji Wizerunkowych.


Uwielbiam poznawać takich ludzi. Pedantyczny profesjonalista oraz człowiek z pasją, czarodziej, artysta i wirtuoz fotografii wizerunkowej. Czuje się, że to właściwy człowiek we właściwym miejscu i że robi to z przyjemnością. Przez zupełny przypadek trafiłem na jego zdjęcia i zapytałem, czy miałby pomysł na sesję wizerunkową dla prawnika. Od samego początku w tej współpracy była chemia, mnóstwo ciekawych podpowiedzi, pomysłów, wszystko niezwykle sprawnie nam szło. Sesja była konkluzją i potwierdzeniem wszystkiego, co napisałem powyżej. Sama sesja zdjęciowa była przygodą, interesującym doświadczeniem. Mój brak doświadczenia i pewna nieśmiałość w pozowaniu przed obiektywem zupełnie nie miały znaczenia. Precyzyjne i zrozumiałe wytyczne, sugestie sprawiały, że powstawały kolejne świetne zdjęcia. Cała realizacja była niezwykle sprawna. Tuż po sesji miałem gotowe, obrobione zdjęcia. Polecam z całego serca!

Michał Paprocki, radca prawny w kancelarii Chmaj i Wspólnicy


Pan Arek nie tylko jest mistrzem w fotografii wizerunkowej, lecz również wspaniałą osobą, z która współpraca jest przyjemnością. Dziękuję Panie Arku za wspaniałe fotografie, serdeczność i profesjonalizm w każdym aspekcie Pana pracy.

Dr Edyta Monika Hunter, Managing Director of Simple Cognition LTD, London


Współpracę z panem Arkiem polecam przede wszystkim tym, którzy nie czują się dobrze przed obiektywem, a z racji wykonywanych obowiązków potrzebują profesjonalnego wizerunku. Okazuje się, że można czuć się naturalnie i komfortowo będąc jednocześnie fotografowanym. Miłe zaskoczenie.

Sesja wizerunkowa to nie tylko nie zmarnowany czas, to czas zdecydowanie dobrze zainwestowany, a przy tym sympatycznie spędzony. Jestem bardziej niż zadowolony z efektów współpracy z panem Arkiem.

Marek Rytlewski, Dyrektor Spółki TRANSPROJEKT GDAŃSKI SP. Z O.O.


Arek jest bardzo profesjonalnym człowiekiem. Od samego początku całkowicie angażuje się w projekt, który ma wykonać. Już na etapie planowania sesji miałam poczucie, że bardzo dba o swojego klienta. Arek zawsze odpowiadał spokojnie i rzeczowo na moje, w tej chwili wydaje mi się, że dość trywialne, pytania dotyczące naszej współpracy. Jednak jak wiemy nie zawsze osoba fotografowana wie, co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, więc miło jest być wprowadzonym, po krótce, w tajniki pracy fotografa.

Na duży plus zasługuje umiejętność Arka w komunikowaniu się z ludźmi. Słuchał uważnie jakie ja mam oczekiwania/pomysły i sam proponował swoje rozwiązania. Miałam poczucie, że wspólnie pracujemy w celu osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Sama sesja zdjęciowa odbyła się dość dynamicznie - bez pośpiechu, a jednak z odpowiednim tempem.

Jestem bardzo wdzięczna Arkowi za pomoc w zrealizowaniu mojego portfolio. Efekt końcowy utwierdził mnie w przekonaniu, ze wybrałam odpowiedniego fotografa, ponieważ Arek jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Wie, co robi i po co to robi. Ciesze się, ze mogliśmy razem pracować. Polecam każdemu. Szczerze.

Agata Jarosz, aktorka


Praca z fotografem – Panem Arkiem Markowiczem - okazała się nie tylko bardzo owocnym przedsięwzięciem, ale też i przygodą samą w sobie. Podczas całej sesji Pan Arek był bardzo pomocny i wychodzący naprzeciw moim intencjom. Czułam się komfortowo przed aparatem pracując bez presji czasu, za to z ogromną wyrozumiałością i cierpliwością ze strony fotografa. I z ogromną dozą humoru, co zawsze pomaga zniwelować stres, nawet jeśli w podświadomości. Rezultatem sesji jest imponujący zbiór zdjęć, które są naturalne i świetnie odzwierciedlają moją osobowość.
Pan Arek pracuje ze wspaniałą makijażystką, P. Basią Markowicz, która sprawiła, że fotografowana czułam się atrakcyjnie i w związku z tym, niewątpliwie, bardziej pewniej siebie.
Zdecydowanie rekomenduję Pana Arka!

Dorota Szkodny-Ciołek PhD, Coach Trener Wykładowca


Współpraca z Arkiem była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Sesja wizerunkowa w jego wydaniu to pełen profesjonalizm. Począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, przez przygotowania i realizację, po obsługę po sesji. Arek jest perfekcjonistą w każdym calu. Każde zdjęcie jest przemyślane i dopracowane. Jego otwartość, umiejętność słuchania potrzeb klienta przekłada się na jakość, która często przerasta oczekiwania. Arek posiada niezwykłą zdolność wydobywania z osób tego co najlepsze. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku szczerze polecam współpracę z Arkiem.

Wojciech Kowalczyck, EQS International CEO & Lead Auditor


Firma GLS miała przyjemność współpracować z panem Arkiem Markowiczem w ramach biznesowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zostały przeprowadzone na potrzeby komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Uczestnikami sesji portretowej byli managerowie GLS Poland oraz wybrani pracownicy GLS, którzy wcielili się w rolę modeli. Podczas pracy p. Markowicz potrafił zbudować odpowiednią atmosferę zarówno z osobami z najwyższych stanowisk w firmie, jak i z innymi osobami z zespołu, które nie posiadają doświadczenia jako profesjonalni modele. Atmosfera sesji, którą tworzył pan Arek oraz wysoce profesjonalny warsztat fotografa przyczyniły się niewątpliwe do uzyskania wielu fantastycznych, dynamicznych a jednocześnie naturalnych ujęć. Dowodzi tego również fakt, że wykonane zdjęcia cieszą się bardzo dużym powodzeniem nie tylko w Polsce, ale również wśród pozostałych spółek Grupy GLS. W swoich projektach wykorzystały je do tej pory m.in. Belgia, Niemcy, Austria oraz Rumunia.

Gorąco polecam współpracę z panem Arkiem Markowiczem, a ze swojej strony liczę na wiele wspólnych sesji w przyszłości.

Małgorzata Markowska, Kierownik ds. Marketingu GLS Poland


Specjalne podziękowania dla Arka Markowicza, który zrobił sesję zdjęciową do promocji książki (Głaskologia). Pracując z Arkiem, przypomniałem sobie, że kiedyś każdy artysta musiał umieć improwizować, a Arek jest prawdziwym MacGyverem studia. To była wielka przyjemność pracować z Tobą! Wielki profesjonalizm!

Miłosz Brzeziński, trener biznesowy i autor książek


Fotografia biznesowa, to szczególny rodzaj fotografii. Liczy się nie tylko pomysł na pokazane charakteru i charyzmy fotografowanego – człowieka sukcesu. Równie ważne jest dostosowanie się do warunków, wielu zmiennych, które pojawiają się podczas współpracy z zarządzającymi z najwyższego szczebla. Elastyczność, kultura pracy i profesjonalizm to cechy określające Arka Markowicza i jego współpracowników. Polecam Arka Markowicza, jeśli zależy Państwu na estetyce, stylu, dobrym, profesjonalnym przekazie.

Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor ds. PR i Komunikacji Sokołów S.A.


"Zawsze szukałem ludzi którzy wykonują swoją pracę z pasją. Bez pasji nie masz energii, bez pasji nie masz nic." XLV prezydent USA.
Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Świetna współpraca. Arku jeszcze raz dziękuję, polecam!

Sławomir Gąsiorek, J.W. Construction Holding S.A.


Sesja wizerunkowa starszych obiektów przemysłowych czy kameralnego laboratorium chemicznego (sesja dla PGNiG Termika), to spore wyzwanie, ale Arek po prostu kocha to, co robi i w każdej sesji potrafi znaleźć coś, co zmienia rzeczywistość na lepszą. Wspaniałe wyczucie perspektywy i kolorystyki. Genialny kontakt z fotografowanymi pracownikami. Jeśli chcesz mieć charyzmatyczny portret, zatrudnij Arka.

Maja Ziółkowska, Dział Komunikacji PGNiG Termika


Arek ma wyczucie, a także cierpliwość. I co ważne nie pogania... Produkt finalny został oceniony przez moich Bliskich, jako autentyczny oraz godny. Niestety w tej materii nie mam własnego zdania...Bezapelacyjnie rekomenduję.

Robert Krool, CEO & Founder at LifeSkills Foundation


Pełen profesjonalizm. Odbyłem z Panem Arkiem sesję wizerunkową. Efekt końcowy był niesamowity. Gorąco polecam wszystkim.

Marek Zawilak, Dyrektor Finansowy FTS Sp. z o.o.


Współpraca z Arkiem przy sesji zdjęciowej to czysta przyjemność. Terminowo, rzetelnie i co najważniejsze w świetnej atmosferze. Zdjęcia, które otrzymałem, są dokładnie takie jak chciałem mieć (a chyba nawet lepsze). Polecam Arka w 100%. Pełen profesjonalizm.

Paweł Dworzański, District Manager TJX Poland


Zalety współpracy z Panem Arkiem Markowiczem to:
- szybka i efektywna komunikacja,
- bardzo duża elastyczność w zakresie terminów wykonywania zdjęć
(moja sesja odbyła się w weekend),
- wyjątkowo miła atmosfera podczas sesji,
- pełen profesjonalizm zarówno ze strony Pana Markowicza, jak i współpracującej z nim wizażystki,
- dotrzymywanie umówionych terminów,
- w pełni satysfakcjonujące efekty sesji.

Daria Juchnowicz - Bierbasz, Radca Prawny


Profesjonalizm w każdym calu.
Uważam, że Arek potrafi ująć na zdjęciu to co w Tobie najlepsze.

Daniel Kubach, inwestor


Pan Arek Markowicz to profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej. Od pierwszego kontaktu, utwierdzałem się w przekonaniu, że decyzja o współpracy była słuszna. Sesji towarzyszyła miła atmosfera. Początkowo stresująca przygoda okazała się ciekawym przeżyciem. Efekt pracy i cały jej przebieg były satysfakcjonujące. Szczerze polecam.

Roland Stańczyk, architekt


Poprosiliśmy Arka o ofertę na wykonanie sesji biznesowej i... od wysłania e-maila wszystko co się potem wydarzyło było: uprzejme, szybkie, wciągające, a nade wszystko bardzo profesjonalne. Sesja była interesującym i wymagającym wydarzeniem samym w sobie, ale dzięki zaopiekowaniu i zarządzeniu przez Arka przebiegiem całego procesu zmierzającym do satysfakcjonującego końca w postaci zestawu zdjęć, które na pewno przydadzą się nam w wielu sytuacjach. Szczególnie doceniam bardzo dobry kontakt, znakomitą atmosferę oraz nienachalną inicjatywę. Serdecznie polecam usługi Arka Markowicza.

Kamil Ciukszo, CEO & Co-Founder at Alterdata


Współpraca z Arkiem na światowym poziomie. Najpierw spotkaliśmy się w naszym biurze, żeby przedyskutować koncepcję sesji fotograficznej, następnie Arek sprawdził osobiście miejsce, jakie wybraliśmy na sesję. Sama sesja zdjęciowa na wysokim poziomie, były podejścia, próby, poprawki, wspólna praca. Efekt końcowy bardzo dobry, jestem bardzo zadowolony z jakości zdjęć. Polecam Arka, jakość za ceną odpowiednią do wykonanych usług, do tego wszystkiego Arek wraz z małżonką (odpowiedzialna za make-up) to po ludzku fajni ludzie, z którymi złapaliśmy od razu fajną relację. Ja znalazłem fotografa na następne sesje dla mnie, oraz mojej firmy.

Dawid Małycha, Agent Nieruchomości segmentu Premium


Praca z Arkiem należała do bardzo szybkich i przyjemnych. Od profesjonalnej oferty, poprzez dużą elastyczność terminową. Bardzo dobrym pomysłem było zaproponowane spotkanie, gdzie omówiliśmy założenia sesji. W rezultacie dostałem set zdjęć z którego ciężko było wybrać te trzy :-) z chęcią wziąłbym wiecej. Bardzo szybkie podesłanie zdjęć do wyboru i finalna obróbka. Zdecydowanie polecam!

Wojciech Osiński, Managing Director at Taste Poland


Bardzo dziękuję za przepiękne zdjęcia. Super organizacja sesji, świetne podejście do klienta. Nawet kamień w Pana obiektywie by ożył i miał w sobie pasje do życia.

Katarzyna Łukasiewicz, Radca Prawny


Pan Arek to człowiek z pasją i profesjonalista w stu procentach. Sesja wizerunkowa była dla mnie świetnym doświadczeniem, a jej efekty przerosły moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Arkiem z uwagi na świetne podejście, miłą atmosferę, zaangażowanie, terminowość, rzetelność i oczywiście doskonałe zdjęcia.

Bartek Nakwaski, CEO at Bizol Poland

Klienci

Powerful prestige imagery that can brilliantly convey any concept.

Arek Markowicz - Oferta

W ciągu lat mojej działalności miałem przyjemność pracować dla wielu klientów. Poniżej umieszczam przykładowe firmy i magazyny, dla których wykonywałem Sesje Wizerunkowe. Moje zdjęcia są nieustannie wykorzystywane w prasie i w komunikacji biznesowej kreując profesjonalny wizerunek fotografowanych przeze mnie osób i firm.

Firmy:

Alior Bank S.A.
Accenture Polska
BPI Group Poland
B/S/H/ Group
Bizol Polska
Boryszew S.A.
Butcher's Pet Care
Carrefour Polska
Cegeka
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

Eurocash S.A.
Echo Investment
GLS Polska
Griffin Real Estate
InterCars
ISS Facility Services
ING Bank Śląski
Jeronimo Martins
Oriflame Cosmetics
Maruta Wachta

Ministerstwo Środowiska
Ministerstwo Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej
Narodowy Instytyt Dziedzictwa
PGNiG TERMIKA
PKO TFI
Polski Bank Spółdzielczy
Polska Spółka Gazownictwa
Papyrus Polska
Rankomat
StepStone

Sokołów S.A.
Sygnity
Taylor Wessling
TU Europa Ubezpieczenia
Transprojekt Gdański
The Linde Group
X-Trade Brokers S.A.
Veolia
Magazyny:

Tygodnik Newsweek
Magazyn Sukces
Magazyn Businessman
Tygodnik Wprost
Dziennik Gazeta Prawna
CEO MAGAZINE, Australia
Bloomberg Businessweek Polska
Miesięcznik Film
Tygodnik Do Rzeczy
Multico Oficyna Wydawnicza
Media & Marketing Polska
FOOD Service
Börse Online Financial Magazine, Niemcy

Agencje reklamowe, PR, kreatywne:

NBS Communications
Agencja AFP dla SUEZ, Francja
Dragon Rouge
Agencja Nano
G7 Media
Accounting and Business, UK (ACCA)
beetroot, Creative Communications Agency dla RBS Bank, UK
Zeeland dla Inspecta, Finlandia

Wybrane okładki prasowe

Fotografie mojego autorstwa na okładkach magazynów.

Izabella Łukomska Pyżalska, prezes Warty Poznań. Okładka magazynu Sukces. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Poznań.
Paweł Kukiz, przewodniczący partii Kukiz'15 i poseł Rzeczypospolitej Polskiej. Okładka magazynu Wprost. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Roman Giertych, adwokat, polityk, okładka magazynu Newsweek Polska.
Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska. Okładka magazynu Businessman. Profesjonalne sesje wizerunkowe dla liderów.
Mikołaj Placek, prezes Oknoplast. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Kraków.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Film. Profesjonalna Fotografia Portretowa Warszawa.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalna Fotografia Portretowa Warszawa.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Wprost. Oferta profesjonalnej fotografii portretowej w Warszawie.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek Polska. Profesjonalne sesje zdjęciowe polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Laureaci nagrody #MistrzBiznesu 2018: Adam Mokrysz (Mokate S.A.),  Paweł Zaorski (Henkel Beauty Care Professional), Agnieszka Kłos (Provident Polska), dr Andre Helin (BDO Polska), prof. Piotr Buła (KSB UEK), Aneta Podyma-Milczarek (Unum Życie TUiR), prof Piotr Zapadka (Kancelaria Adwokacja Piotr Zapadka). Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Wojcech Modest Amaro, jeden z najwybitniejszych polskich kucharzy. Okładka magazynu Wprost Smaki. Profesjonalne zdjęcia biznesowe Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Andrzej Stasiuk, pisarz. Gazeta Wyborczej, okładka. Oferta profesjonalnych portretów Warszawa.
Tomasz Misiak, prezes zarządu Work Service. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Robert Krool, mentor biznesu, coach. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Laureaci nagrody #MistrzBiznesu 2017: Michał Bolesławski (wiceprezes ING Bank), Finanse: Agnieszka Kłos, (prezes Provident), Usługi specjalistyczne: Anna Janczewska-Radwan (prezes Medim), Nowe Technologie: Bożena Leśniewska (wiceprezes Orange Polska), Edukacja: Sylwia Hałas-Dej,(prezydent Fundacji Koźmińskiego), Produkcja: Agnieszka Servaas (prezes VIVE Management), Ubezpieczenia: Anna Włodarczyk-Moczkowska (prezes Gothaer), Prawo: mecenas Robert Kroplewski (Kancelaria Radcy Prawnego Kroplewski), Usługi dla biznesu: Kornel Dybul (prezes Invest Secure Family Office). Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Paweł Kukiz, tygodnik Do Rzeczy, okladka. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Robert Górski, twórca serialu Ucho Prezesa. Sesja Wizerunkowa.
Krzysztof Czuba, wiceprezes Zarządu Alior Bank. Okładka magazynu Businessman. Oferta profesjonalnych sesji biznesowych Warszawa.
Laureaci nagrody #MistrzBiznesu 2016: Marat Nevretdinov (Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A), Roksana Stróżyk-Wysocka (Wiceprezes Zarządu Astromal), Piotr Sikiennik (Dyrektor Generalny na Europę Centralną FM Logistic), Marcin Rosati (Prezes Zarządu MediaMarkt Saturn Polska), dr Barbara Stepnowska (Dyrektor Programu MBS, Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej), Katarzyna Szerling (Członek Zarządu Provident Polska), Krzysztof Czuba (Wiceprezes Zarządu Alior Bank), Leszek Zieliński (Prezes Zarządu Jobman Group). Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Polityka. Profesjonalne sesje zdjęciowe polityków Warszawa.
Businessman cover session with Dariusz Milczarek - metor, coach, trenet
Andrzej Stasiuk, okładka książki.
Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Sesja okładkowa dla tygodnika Wprost.
Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX. Jarosław Kuba. Jarosław Józefowicz, prezes TZMO. Okładka magazynu Sukces. Oferta wyjątkowych zdjęć wizerunkowych.
Piotr Kawecki, Managing Partner at ITBoom on CRN magazine cover by Arek Markowicz / www.ArekMarkowicz.pl - Zdjęcia Biznesowe Warszawa.
Powrót na górę strony