Arek Markowicz - Biznesowa Fotografia Wizerunkowa

Oferta Fotografii Wizerunkowej

Business Photography that offers an unmatched depth, breadth and quality of prestige images to help your communications truly stand apart.

Arek Markowicz - Oferta

Czym jest dla mnie fotografia biznesowa? To umiejętność uchwycenia wartości marki i wyrażenia jej w stylowych i dynamicznych fotografiach o nowoczesnej estetyce. Moja oferta fotografii korporacyjnej jest skierowana do każdej firmy z każdej branży, w której osobowość i wizerunek liderów oraz pracowników ma duży wpływ na postrzeganie firmy na rynku.

Realizuję sesje zdjęciowe organizowane dla liderów organizacji, członków zarządu i kluczowych menedżerów. Wykonuję sesje wizerunkowe, fotografię korporacyjną i przemysłową oraz fotografię architektury. Dostarczam zdjęcia na potrzeby biura prasowego, do publikacji w prasie, czy komunikacji korporacyjnej oraz do wykorzystania w materiałach promocyjnych i wizerunkowych firmy.

W mojej ofercie znajduje się również profesjonalna sesja fotograficzna dla polityków realizowana dla biura wyborczego na potrzeby kampanii wyborczej, czy w celu kreowania wizerunku polityka. Współpracuję z dyplomowaną wizażystką, by zawsze uzyskać w pełni zadowalający efekt.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu fotoedytora i fotografa prasowego zapewniam zdjęcia najwyższej jakości, wykonywane z dbałością o szczegóły, poddane retuszowi oraz gotowe do publikacji. Zwracam też szczególną uwagę na odpowiednie wykorzystanie symboliki gestów i elementów podkreślających osobowość lidera oraz jego identyfikację z organizacją.


Voucher na Sesję Wizerunkową

Make your image stand out from the onslaught of digital noise.

Voucher na profesjonalną sesję biznesową

Szukasz niezwykłego pomysłu na prezent? Podaruj partnerowi biznesowemu lub bliskiej osobie Voucher na Biznesową Sesję Wizerukową. Napisz o swoich oczekiwaniach, żeby uzyskać ofertę Vouchera na profesjonalną sesję fotograficzną dopasowaną do Twoich wymagań. Oferuję imienny Voucher, którzy możesz przekazać obdarowanej osobie wydrukowany lub w postaci cyfrowej. Każdy voucher ważny jest przez 5 miesięcy. W tym czasie obdarowana osoba może zarezerwować u nas dogodny dla siebie termin realizacji sesji zdjęciowej, a my zajmiemy się resztą.

Wykreujemy Twój profesjonalny wizerunek, który będzie reprezentował Ciebie i Twoją firmę. Świetne zdjęcie biznesowe jest warte więcej niż tysiąc słów.

Rekomendacje

You deserve your image to be shown properly.

Arek Markowicz - Oferta

Moim celem jest pomóc ludziom sukcesu zaprezentować ich wizerunek za pomocą wyjątkowych i stylowych fotografii o nowoczesnej estetyce. Jestem szczęśliwy, kiedy synergia naszego wspólnego zaangażowania pozwala na stworzenie takich fotografii podczas Sesji Wizerunkowych.


Praca z fotografem – Panem Arkiem Markiewiczem - okazała się nie tylko bardzo owocnym przedsięwzięciem, ale też i przygodą samą w sobie. Podczas całej sesji Pan Arek był bardzo pomocny i wychodzący naprzeciw moim intencjom. Czułam się komfortowo przed aparatem pracując bez presji czasu, za to z ogromną wyrozumiałością i cierpliwością ze strony fotografa. I z ogromną dozą humoru, co zawsze pomaga zniwelować stres, nawet jeśli w podświadomości. Rezultatem sesji jest imponujący zbiór zdjęć, które są naturalne i świetnie odzwierciedlają moją osobowość.
Pan Arek pracuje ze wspaniałą makijażystką, P. Basią Markowicz, która sprawiła, że fotografowana czułam się atrakcyjnie i w związku z tym, niewątpliwie, bardziej pewniej siebie.
Zdecydowanie rekomenduję Pana Arka!

Dorota Szkodny-Ciołek PhD, Coach Trener Wykładowca


Współpraca z Arkiem była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Sesja wizerunkowa w jego wydaniu to pełen profesjonalizm. Począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, przez przygotowania i realizację, po obsługę po sesji. Arek jest perfekcjonistą w każdym calu. Każde zdjęcie jest przemyślane i dopracowane. Jego otwartość, umiejętność słuchania potrzeb klienta przekłada się na jakość, która często przerasta oczekiwania. Arek posiada niezwykłą zdolność wydobywania z osób tego co najlepsze. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku szczerze polecam współpracę z Arkiem.

Wojciech Kowalczyck, EQS International CEO & Lead Auditor


Firma GLS miała przyjemność współpracować z panem Arkiem Markowiczem w ramach biznesowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zostały przeprowadzone na potrzeby komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Uczestnikami sesji portretowej byli managerowie GLS Poland oraz wybrani pracownicy GLS, którzy wcielili się w rolę modeli. Podczas pracy p. Markowicz potrafił zbudować odpowiednią atmosferę zarówno z osobami z najwyższych stanowisk w firmie, jak i z innymi osobami z zespołu, które nie posiadają doświadczenia jako profesjonalni modele. Atmosfera sesji, którą tworzył pan Arek oraz wysoce profesjonalny warsztat fotografa przyczyniły się niewątpliwe do uzyskania wielu fantastycznych, dynamicznych a jednocześnie naturalnych ujęć. Dowodzi tego również fakt, że wykonane zdjęcia cieszą się bardzo dużym powodzeniem nie tylko w Polsce, ale również wśród pozostałych spółek Grupy GLS. W swoich projektach wykorzystały je do tej pory m.in. Belgia, Niemcy, Austria oraz Rumunia.

Gorąco polecam współpracę z panem Arkiem Markowiczem, a ze swojej strony liczę na wiele wspólnych sesji w przyszłości.

Małgorzata Markowska, Kierownik ds. Marketingu GLS Poland


Fotografia biznesowa, to szczególny rodzaj fotografii. Liczy się nie tylko pomysł na pokazane charakteru i charyzmy fotografowanego – człowieka sukcesu. Równie ważne jest dostosowanie się do warunków, wielu zmiennych, które pojawiają się podczas współpracy z zarządzającymi z najwyższego szczebla. Elastyczność, kultura pracy i profesjonalizm to cechy określające Arka Markowicza i jego współpracowników. Polecam Arka Markowicza, jeśli zależy Państwu na estetyce, stylu, dobrym, profesjonalnym przekazie.

Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor ds. PR i Komunikacji Sokołów S.A.


"Zawsze szukałem ludzi którzy wykonują swoją pracę z pasją. Bez pasji nie masz energii, bez pasji nie masz nic." XLV prezydent USA.
Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Świetna współpraca. Arku jeszcze raz dziękuję, polecam!

Sławomir Gąsiorek, J.W. Construction Holding S.A.


Sesja wizerunkowa starszych obiektów przemysłowych czy kameralnego laboratorium chemicznego (sesja dla PGNiG Termika), to spore wyzwanie, ale Arek po prostu kocha to, co robi i w każdej sesji potrafi znaleźć coś, co zmienia rzeczywistość na lepszą. Wspaniałe wyczucie perspektywy i kolorystyki. Genialny kontakt z fotografowanymi pracownikami. Jeśli chcesz mieć charyzmatyczny portret, zatrudnij Arka.

Maja Ziółkowska, Dział Komunikacji PGNiG Termika


Arek ma wyczucie, a także cierpliwość. I co ważne nie pogania... Produkt finalny został oceniony przez moich Bliskich, jako autentyczny oraz godny. Niestety w tej materii nie mam własnego zdania...Bezapelacyjnie rekomenduję.

Robert Krool, CEO & Founder at LifeSkills Foundation


Pełen profesjonalizm. Odbyłem z Panem Arkiem sesję wizerunkową. Efekt końcowy był niesamowity. Gorąco polecam wszystkim.

Marek Zawilak, Dyrektor Finansowy FTS Sp. z o.o.


Współpraca z Arkiem przy sesji zdjęciowej to czysta przyjemność. Terminowo, rzetelnie i co najważniejsze w świetnej atmosferze. Zdjęcia, które otrzymałem, są dokładnie takie jak chciałem mieć (a chyba nawet lepsze). Polecam Arka w 100%. Pełen profesjonalizm.

Paweł Dworzański, District Manager TJX Poland


Zalety współpracy z Panem Arkiem Markowiczem to:
  • szybka i efektywna komunikacja,
  • bardzo duża elastyczność w zakresie terminów wykonywania zdjęć
    (moja sesja odbyła się w weekend),
  • wyjątkowo miła atmosfera podczas sesji,
  • pełen profesjonalizm zarówno ze strony Pana Markowicza, jak i współpracującej z nim wizażystki,
  • dotrzymywanie umówionych terminów,
  • w pełni satysfakcjonujące efekty sesji.

Daria Juchnowicz - Bierbasz, Radca Prawny


Profesjonalizm w każdym calu.
Uważam, że Arek potrafi ująć na zdjęciu to co w Tobie najlepsze.

Daniel Kubach, inwestor

Klienci

Powerful prestige imagery that can brilliantly convey any concept.

Arek Markowicz - Oferta

W ciągu lat mojej działalności miałem przyjemność pracować dla wielu klientów. Poniżej umieszczam przykładowe firmy i magazyny, dla których wykonywałem Sesje Wizerunkowe. Moje zdjęcia są nieustannie wykorzystywane w prasie i w komunikacji biznesowej kreując profesjonalny wizerunek fotografowanych przeze mnie osób i firm.

Firmy:

PGNiG TERMIKA
PKO TFI
GLS Polska
Sokołów S.A.
Carrefour Polska
TU Europa Ubezpieczenia
Accenture Polska
Papyrus Polska
ISS Facility Services
BPI Group Poland
B/S/H/ Group
Polski Bank Spółdzielczy
Polska Spółka Gazownictwa
Echo Investment
Ministerstwo Środowiska
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
Cegeka
StepStone
Butcher's Pet Care
Oriflame Cosmetics
Veolia
X-Trade Brokers S.A.
Griffin Real Estate
Magazyny:

Magazyn Sukces
Magazyn Businessman
Tygodnik Newsweek
Tygodnik Wprost
Agencja AFP dla SUEZ, Francja
CEO MAGAZINE, Australia
Bloomberg Businessweek Polska
Miesięcznik Film
Tygodnik Do Rzeczy
Agencja Nano
Multico Oficyna Wydawnicza
G7 Media
Media & Marketing Polska
FOOD Service
Accounting and Business, UK (ACCA)
beetroot, Creative Communications Agency dla RBS Bank, UK
Zeeland dla Inspecta, Finlandia
Börse Online Financial Magazine, Niemcy

Wybrane okładki prasowe

Fotografie mojego autorstwa na okładkach magazynów.

Izabella Łukomska Pyżalska, prezes Warty Poznań. Okładka magazynu Sukces. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Poznań.
Paweł Kukiz, przewodniczący partii Kukiz'15 i poseł Rzeczypospolitej Polskiej. Okładka magazynu Wprost. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Roksana Stróżyk Wysocka, wiceprezes Astromal. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Mikołaj Placek, prezes Oknoplast. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Kraków.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Film. Profesjonalna Fotografia Portretowa Warszawa.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalna Fotografia Portretowa Warszawa.
Maciej Stuhr, aktor. Okładka magazynu Wprost. Oferta profesjonalnej fotografii portretowej w Warszawie.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Newsweek. Profesjonalne sesje zdjęciowe dla polityków Warszawa.
Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Okładka magazynu Polityka. Profesjonalne sesje zdjęciowe polityków Warszawa.
Krzysztof Czuba, wiceprezes Zarządu Alior Bank. Okładka magazynu Businessman. Oferta profesjonalnych sesji biznesowych Warszawa.
Laureaci nagrody #MistrzBiznesu 2016: Marat Nevretdinov (Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A), Roksana Stróżyk-Wysocka (Wiceprezes Zarządu Astromal), Piotr Sikiennik (Dyrektor Generalny na Europę Centralną FM Logistic), Marcin Rosati (Prezes Zarządu MediaMarkt Saturn Polska), dr Barbara Stepnowska (Dyrektor Programu MBS, Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej), Katarzyna Szerling (Członek Zarządu Provident Polska), Krzysztof Czuba (Wiceprezes Zarządu Alior Bank), Leszek Zieliński (Prezes Zarządu Jobman Group). Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Wojcech Modest Amaro, jeden z najwybitniejszych polskich kucharzy. Okładka magazynu Wprost Smaki. Profesjonalne zdjęcia biznesowe Warszawa.
Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX. Jarosław Kuba. Jarosław Józefowicz, prezes TZMO. Okładka magazynu Sukces. Oferta wyjątkowych zdjęć wizerunkowych.
Andrzej Stasiuk, pisarz. Gazeta Wyborczej, okładka. Oferta profesjonalnych portretów Warszawa.
Tomasz Misiak, prezes zarządu Work Service. Okładka magazynu Businessman. Biznesowa Fotografia Wizerunkowa Warszawa.
Powrót na górę strony